پودر در بالای کرم پودر یا مایع به شما کمک می کند تا آن را به گونه ای تنظیم کنید که به هیچ خطی منتقل نشود یا از روی صورت شما سر نخورد. برخی پودرها همچنین می توانند ظاهر خطوط و منافذ ریز را کاهش دهند. پودر همچنین یک پایه عالی برای اعمال رژگونه، کانتور، برنز کننده یا براق کننده است.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

کرم پودر

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاشروع  قبل 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
امروزه مواد شیمیایی سمی و مضر در پودرهای صورت نادر هستند. پودرهای مدرن حاوی موادی هستند که می توانند لک ها را پنهان کرده و به دلیل جذب پذیری پوست را صاف کنند. رایج ترین مواد مورد استفاده برای تهیه پودر صورت شامل موارد زیر است.
پودر صورت برای چه مواردی استفاده می شود؟
پودر صورت یک محصول آرایشی است که برای انجام عملکردهای مختلف، معمولاً برای زیبایی صورت، روی صورت استفاده می شود. پودر صورت که از مصر باستان سرچشمه می گیرد، در فرهنگ ها کاربردهای اجتماعی متفاوتی داشته است و در دوران مدرن، معمولاً برای آرایش، روشن کردن پوست و کانتور کردن صورت استفاده می شود. 
آیا می توانم از پودر بدون فونداسیون استفاده کنم؟ 
پودر سفت کننده فقط برای فونداسیون نیست – می توانید از پودر سفت کننده بر روی پوست بدون آرایش استفاده کنید. ست کردن پودر به کنترل درخشندگی در طول روز کمک می کند. ... شما نیازی به استفاده از یک تن پودر ندارید – این امر مخصوصاً اگر از فونداسیون پودری استفاده می کنید یا پوست خشک تری دارید مهم است.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است