نخ دندان رشته‌ای از رشته‌های نازک است که در تمیز کردن بین دندان‌ها برای از بین بردن مواد غذایی و پلاک‌های دندانی از بین دندان‌ها، مکان‌هایی که مسواک به سختی به آن دسترسی دارد یا نمی‌تواند به آن دسترسی پیدا کند، استفاده می‌شود. استفاده منظم از آن به عنوان بخشی از تمیز کردن دهان برای حفظ سلامت دهان طراحی شده است.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

بهداشت شخصی

»

محصولات بهداشت دهان و دندان

»

نخ دندان

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
آیا استفاده روزانه از نخ دندان اشکالی ندارد؟
نه، شما نمی توانید بیش از حد نخ دندان بکشید مگر اینکه نخ دندان را اشتباه استفاده کنید. اگر هنگام نخ دندان کشیدن بیش از حد فشار وارد کنید، یا اگر خیلی شدید نخ دندان بکشید، ممکن است به دندان ها و لثه های خود آسیب برسانید. ممکن است لازم باشد بیش از یک بار در روز از نخ دندان استفاده کنید، مخصوصاً بعد از غذا، تا مواد غذایی یا مواد زائد بین دندان هایتان را تمیز کنید.
صبح نخ دندان بکشم یا شب؟
بهترین زمان برای نخ دندان کشیدن زمانی است که برای نخ دندان کشیدن درست زمان دارید. برای بسیاری از افراد، این به معنای استفاده از نخ دندان در شب قبل از خواب است. این همچنین ممکن است از باقی ماندن ذرات غذا در طول شب در دندان های شما جلوگیری کند که آسیب احتمالی باکتری ها را کاهش می دهد. استفاده منظم از نخ دندان برای حفظ سلامت دهان و دندان ضروری است.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است