پنکک آرایشی نام تجاری است که توسط Noxell Corporation برای پودر آرایشی صورت است که به صورت کیک فشرده شده و به عنوان پایه آرایش با یک اسفنج مرطوب استفاده می شود. نمونه ای از آرایش پنکک، پایه ای است که یک بازیگر زن هنگام آرایش کردن برای اجرا روی آن قرار می دهد.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

پنکک آرایشی

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
نحوه اعمال آرایش پنکیک
پنکک آرایشی  نوعی آرایش غلیظ، سنگین، روغنی و مومی است که پوشش بسیار زیادی را ایجاد می کند. در واقع پوشش بسیار بیشتری نسبت به آرایش‌های معمولی مبتنی بر کرم ارائه می‌کند، بنابراین اغلب فقط برای اجراهای تئاتری توسط افرادی که قرار است روی صحنه یا صفحه نمایش ظاهر شوند، مانند مدل‌ها و بازیگران، استفاده می‌شود. هدف از پنکک آرایشی ارائه یک روکش بدون عیب و مات است که از دور قابل مشاهده باشد، اما به دلیل اینکه پوششی ضد آب نیز ایجاد می کند، برای افرادی که پوست بسیار چرب دارند نیز قابل استفاده است و اینطور نخواهد بود. تحت تاثیر عرق استفاده از این نوع آرایش در ابتدا ممکن است دشوار باشد، اما راز پوشش کامل، استفاده از مقدار مناسب آب و ترکیب مناسب است.
چرا از پنکک در آرایش استفاده می شود؟ 
هدف از آرایش پنکک ارائه یک روکش بدون عیب و مات است که از دور قابل مشاهده باشد، اما به دلیل اینکه پوششی ضد آب نیز ایجاد می کند، برای افرادی که پوست بسیار چرب دارند نیز قابل استفاده است و اینطور نخواهد بود. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است