اسپری آب صورت،  آب را به ذرات کوچک  تقسیم می کند و به آب اجازه می دهد "از شکاف" بین سلول ها و لایه های پوست عبور کند. این امر باعث افزایش محتوای آب در پوست می شود و مناطق خشک پوست را ترمیم می کند و به طور کلی پوست نرم می شود . اسپری آب صورت با خشکی پوست مبارزه می کند و رنگ کدر را روشن می کند و پوست خسته را احیا می کند. مه پاش صورت می تواند برای پوست طراوت و آبرسانی داشته باشد. اسپری آب برای کسانی که پوست حساس یا بسیار خشک دارند ، مکرر سفر می کنند یا در آب و هوای خشک زندگی می کنند بسیار مفید است. "

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

اسپری آب

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
پاشیدن آب به صورت چه می کند؟ 
وقتی آب را روی پوست خود می پاشید، هوا آن را از لایه های مختلفش جدا می کند و آن را خشک می کند. 
اسپری آب پاش صورت چیست؟ 
اسپری های آب پاش همان چیزی است که به نظر می رسد: بطری های آب پاش یا اتومایزر پر از مایعی که برای تسکین، مرطوب کردن، آرامش یا جوانسازی صورت شما طراحی شده است. آنها ممکن است حاوی ضد آفتاب، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها یا مواد دیگری باشند که پوست شما را تغذیه و محافظت می کنند. 
آیا اسپری آب روی صورت اشکالی ندارد؟ 
بدن شما بعد از دوش گرفتن احساس رطوبت می کند، اما پس از تبخیر آب، خشک تر می شود. به همین ترتیب، اسپری کردن یا آب پاش کردن آب روی صورت فقط به طور موقت پوست شما را هیدراته می کند و در نهایت باعث خشکی آن می شود، به خصوص در حین پرواز که هوا به ویژه خشک و کهنه است. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است