اسکراب به حذف سلول های مرده از سطح پوست شما کمک می کند. اسکراب منظم نیز ممکن است به جلوگیری از مسدود شدن منافذ و تحریک تولید کلاژن کمک کند. در نتیجه پوست را سفت تر ، صاف تر و درخشان تر میکند و کمتر مستعد جوش می شود. اسکراب نقش مهمی در مراقبت از پوست دارد. این فرآیند با از بین بردن سلول های مرده پوست و تمیز کردن منافذ پوست و کاهش آکنه ، خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند.اسکراب منظم همچنین باعث نفوذ بهتر سرم ها و مرطوب کننده ها می شود تا موثرتر عمل کنند  

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

اسکراب صورت

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
آیا اسکراب صورت برای پوست شما مفید است؟ 
استفاده از اسکراب صورت برای لایه برداری یک راه عالی برای احیای پوست است که بسیار مورد نیاز است. 
چه زمانی از اسکراب صورت استفاده کنیم؟ 
اسکراب های صورت تجمع سموم را کنترل می کنند، روغنی که به طور طبیعی روی پوست وجود دارد و منافذ پوست را می بندد و باعث ایجاد لک می شود. توصیه می کنیم یک یا دو بار در هفته از اسکراب صورت استفاده کنید. اگر پوست شما به خصوص چرب است، می توانید آن را به سه بار در هفته افزایش دهید. بیشتر از این باعث می شود پوست شما بیش از حد خشک شود.
آیا ابتدا از شستشوی صورت یا اسکراب استفاده کنم؟ 
ابتدا اسکراب می تواند باقی مانده ها، سلول های مرده پوست و آلودگی را از سطح پوست شما پاک کند. پیروی از این مرحله با پاک کننده کمک می کند تا سلول های مرده پوست یا ذرات روی سطح پوست که توسط اسکراب برداشته شده اند را بشویید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است