کرم مرطوب کننده پوست شما را سالم و هیدراته نگه می دارد . فقط مطمئن شوید که کرم مرطوب کننده مورد استفاده شما به طور موثری هر گونه مشکل خشکی پوست را درمان می کند و فقط به طور موقت مشکل خشکی پوست  را پنهان نمی کند. مرطوب کننده برای درمان یا جلوگیری از خشکی ، زبری ، پوسته پوسته شدن ، خارش پوست و تحریکات جزئی پوست (به عنوان مثال بثورات پوشک ، سوختگی پوست در اثر پرتودرمانی) استفاده می شود. نرم کننده ها موادی هستند که پوست را نرم و مرطوب کرده و خارش و پوسته پوسته شدن را کاهش می دهند  

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

کرم مرطوب کننده

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
کرم مرطوب کننده چه می کند؟
مرطوب کننده ها از خشکی پوست جلوگیری کرده و آن را درمان می کنند. آنها همچنین می توانند از پوست حساس محافظت کنند، بافت پوست را بهبود بخشند و عیوب را بپوشانند.
مرطوب کننده یا لوسیون کدام بهتر است؟ 
لوسیون دارای محتوای آب بالاتری نسبت به مرطوب کننده است، بنابراین کار خود را روی پوست انجام می دهد تا نوعی اثر مانند جلوگیری از آفتاب سوختگی ایجاد کند. ... بنابراین مرطوب کننده ها ضخیم تر از لوسیون ها هستند و برای درمان خشکی پوست - به خصوص در فصل زمستان - موثرتر هستند. 
آیا مرطوب کننده برای پوست مفید است؟ 
مرطوب کردن مشکلات پوستی را کاهش می دهد - مرطوب کردن روزانه می تواند احتمال ایجاد خشکی شدید یا چربی را کاهش دهد. هر دو حالت افراطی برای پوست مضر هستند و باعث ایجاد بیماری های پوستی رایج مانند آکنه می شوند. سایر لک های پوست را پنهان می کند – استفاده از مرطوب کننده روزانه تضمین می کند که لک های پوست استتار می شوند. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است