یک پرایمر آرایشی ممکن است مانند یک مرطوب کننده عمل کند، یا ممکن است روغن را با اسید سالیسیلیک جذب کند تا به ایجاد ظاهری کمتر چرب و مات تر کمک کند. برخی از آنها حاوی آنتی اکسیدان هایی مانند A، C و E یا مواد دیگری مانند عصاره هسته انگور و عصاره چای سبز هستند. پرایمرهای پایه آب و پایه سیلیکونی وجود دارد. ترکیبات ممکن است شامل سیکلومتیکون و دایمتیکون باشد. برخی از پرایمرها حاوی مواد نگهدارنده، روغن یا عطر نیستند. برخی نیز ممکن است فاکتور محافظت در برابر آفتاب (SPF) داشته باشند. برخی از یک پرایمر آرایشی برای صاف کردن یا بهبود رنگ یا رنگ پوست رنگی می شوند. برخی دیگر یک روکش مرواریدی می دهند تا رنگ چهره را بازتاب بیشتری به نور بدهد. همچنین پرایمرهای فونداسیون وجود دارند که پرایمرهای پایه معدنی هستند که حاوی میکا و سیلیس هستند. .

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

پرایمر آرایشی

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
پرایمر آرایشی چه کاری انجام می دهد؟
پرایمر آرایش پایه ای برای زیرسازی یا آرایش صورت است که به آن اجازه می دهد صاف تر و ماندگارتر شود. فرمول ها در کرم، ژل و پودر موجود هستند.  پرایمرهای آرایش نیز می توانند به صاف کردن خطوط ریز، چین و چروک یا منافذ بزرگ کمک کنند.
چگونه پرایمر را انتخاب کنم؟
به دنبال پرایمرهایی با کلماتی مانند "هیدرات کننده"، "تسکین دهنده" یا "بازسازی کننده" باشید. اگر پوست چرب دارید یک پرایمر مات کننده انتخاب کنید. اگر با چربی اضافی و درخشندگی مبارزه می کنید، می خواهید با پرایمر خود با این مشکل مبارزه کنید. برای انجام این کار، بهترین انتخاب شما یک پرایمر مات کننده عالی است که تولید چربی پوست شما را کاهش می دهد.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است