کانسیلر یا اصلاح کننده رنگ نوعی از لوازم آرایشی است که برای پوشاندن حلقه های تیره، لکه های پیری، منافذ بزرگ و سایر لک های کوچک قابل مشاهده روی پوست استفاده می شود. شبیه فونداسیون است، اما ضخیم‌تر است و برای پنهان کردن رنگدانه‌های مختلف با ترکیب کردن عیوب به رنگ پوست اطراف استفاده می‌شود. .

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

کانسیلر

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
اما به هر حال کانسیلر چیست؟
کانسیلر شبیه کرم پودر است با این تفاوت که عموماً ضخیم‌تر است و با پنهان کردن رنگدانه‌ها و ترکیب این عیوب در پوست، حلقه‌های تیره، لکه‌های پیری، لکه‌ها و موارد دیگر را پنهان می‌کند. همیشه باید کانسیلر را در بالای فونداسیون خود بمالید تا لکه نکند

تفاوت کرم پودر و کانسیلر چیست؟ 
در حالی که فونداسیون شما یک پایه محکم ایجاد می کند، یک کانسیلر حلقه های تیره، لکه های تیره، لکه ها و اصلاح رنگ ها را پنهان می کند. این یک لایه محافظتی هدفمند به شما می دهد که نمی توانید به تنهایی با فونداسیون ایجاد کنید و برای روشن کردن نواحی کار می کند. 
آیا کانسیلر قبل از فونداسیون ادامه دارد یا بعد از آن؟ 
کانسیلر در حالی که می توانید خود را قبل از فونداسیون استفاده کنید، بسیاری از آرایشگران توصیه می کنند پس از آن از کانسیلر استفاده کنید تا صورت شما دچارچین و چروک نشود. استفاده از آرایش صورت ابتدا به شما یک پایه صاف و قابل ترکیب می دهد تا قبل از رسیدن به پوشش، با آن کار کنید 
آیا استفاده از کانسیلر ضروری است؟ 
کسانی که باید با قرمزی، جای زخم، حلقه‌های تیره یا سایر ویژگی‌های دائمی که دوست دارید آنها را بپوشانید کنار بیایند، استفاده از کانسیلر به صورت روزانه احتمالاً برای شما ضروری است و احتمالاً باید به دنبال یک محصول با رنگدانه بالا باشید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است