سرم های صورت ، محصولات سبکی هستند که حاوی غلظت بالایی از مواد فعال هستند . آنها به سرعت جذب پوست شما می شوند ، و صورت شما را وضعیتی عالی بعد از تمیز کردن تبدیل می کند. برخی از سرم های صورت به روشن شدن پوست یا کاهش لک کمک می کنند ، در حالی که برخی دیگر بر افزایش آبرسانی یا مبارزه با علائم پیری تمرکز می کنند.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

سرم صورت

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
چگونه سرم صورت را انتخاب کنم؟ 
هنگام خریدسرم های صورت ، از مارک هایی که دارای شهرت خوبی هستند خریداری نمایید ، این برندها محصولات خود را از نظر بالینی آزمایش کرده و لیست مواد تشکیل دهنده آنها را اعلام میکنند . اگر غلظت مواد بالایی داشته باشند ، برای زیبایی پوست شما بهتر است.
آیا به سرم و مرطوب کننده احتیاج دارم؟
سرم های صورت و  مرطوب کننده ها به روش های مختلف به پوست کمک می کنند. برای برخی ، به ویژه کسانی که پوست خشک ندارند ، یک سرم به تنهایی کافی است. در مواقع دیگر ، وقتی پوست شما خشک است یا محیط در حال خشک شدن است ، متوجه می شوید که هم به سرم و هم به مرطوب کننده احتیاج دارید.
آیا استفاده از سرم بدون تونر اشکالی ندارد؟
اگر همه محصولات آرایشی شما (سرم، مرطوب کننده ، کرم ضد آفتاب و غیره) سهم مناسبی از آنتی اکسیدان ها را دارند ، شما نیز نیازی به تونر ندارید.  اگر پوست شما در طول روز احساس سفتی و خشکی می کند ، پوست شما به رطوبت بیشتری احتیاج دارد. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است