اسپری مو ترکیبی از پلیمرهایی است که ساختار مو را پشتیبانی می کند. اینها اغلب شامل کوپلیمرهای پلی وینیل پیرولیدون (PVP) و پلی وینیل استات (PVAc) می شوند. کوپلیمرهای وینیل استات-کروتونیک اسید لایه های سخت تری می دهند. به این ترتیب اسپری های مو را می توان به صورت انعطاف پذیر، متوسط ​​و حداکثر نگهدارنده فرموله کرد.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات حالت دهنده مو

»

اسپری مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
اسپری مو چه کاری انجام می دهد؟ 
اسپری مو (همچنین لاک مو) یک محصول آرایشی رایج برای آرایش مو است که برای محافظت در برابر رطوبت و باد روی موها اسپری می شود. اسپری های مو معمولاً از چندین جزء برای مو تشکیل شده است. 
آیا می توانم روزانه از اسپری مو استفاده کنم؟ 
اگر از این محصول در حد اعتدال استفاده می کنید و موهای خود را مرتب می شویید - به صورت روزانه یا یک روز در میان - اسپری مو معمولاً بی ضرر است. تا زمانی که موهای شما سالم به نظر می رسند و احساس می کنید که خشک، چسبناک یا سفت نیستند، اسپری مو مناسب است .
آیا باید از اسپری مو استفاده کنم؟ 
اسپری مو یک کمک ظاهری بسیار مفید برای مردانی است که موی آنها نازک می‌شوند، زیرا موها را سنگین نمی‌کند و مانند موم‌های سنگین موها را نازک نشان نمی‌دهد. ... اگر می خواهید قسمت هایی از موهایتان بالا بیایند – تا زمانی که اسپری می بندد، آن ها را با انگشتان خود در جای خود نگه دارید. 
اسپری مو بهتر است یا ژل مو؟ 
ژل مخصوصاً برای موهای کوتاه مناسب است که برای اصلاح مدل مو استفاده شود. اگر موهای بلندی دارید، فقط از آن در ریشه استفاده کنید تا موهای گره خورده خود را صاف کنید. در غیر این صورت، همیشه اسپری مو را انتخاب کنید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است