رژگونه مدرن به طور کلی از یک پودر بر پایه تالک قرمز رنگ تشکیل شده است که با قلم مو روی گونه ها اعمال می شود تا ساختار استخوان را برجسته کند. رنگ آمیزی معمولاً یا گلبرگ های گلرنگ است یا محلولی از کارمین در هیدروکسید آمونیوم و گلاب معطر شده با روغن گل رز. گونه‌ای از روژ بر پایه کرم، شنودا است، مخلوط بی‌رنگ آلوکسان با کرم سرد که پوست را نیز قرمز می‌کند.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

رژگونه

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
از رژگونه در آرایش چه استفاده می شود؟ 
به طور خلاصه، رژگونه برای افزودن رنگ به گونه‌ها استفاده می‌شود، در حالی که برنزه‌کننده برای اینکه پوست آفتاب‌بوسیده یا برنزه به نظر برسد. در نتیجه، رژگونه به رنگ صورتی (گاهی با ته رنگ هلویی یا آلویی) تمایل دارد که رنگ برنز معمولا قهوه ای یا طلایی است.
آرایش رژگونه چیست؟ 
امروزه، روژ اصطلاحی است که در درجه اول برای شناسایی رژگونه در هر رنگی از جمله: قهوه ای، صورتی، قرمز و نارنجی استفاده می شود. معمولاً برای شناسایی رژ لب استفاده نمی شود، با این حال، برخی ممکن است از این اصطلاح برای اشاره به رنگ قرمز محصول استفاده کنند. 
تفاوت هایلایتر و رژگونه چیست؟ 
تفاوت اصلی رژگونه و هایلایتر در این است که رژگونه برای رنگ کردن گونه شما است در حالی که هایلایتر برای برجسته کردن نقاط روشن روی صورت از جمله استخوان گونه، بینی و پیشانی است. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است