پاک کننده صورت یک محصول مراقبت از پوست است که برای از بین بردن آرایش ، سلول های مرده پوست ، چربی ، آلودگی و سایر انواع آلاینده ها از پوست استفاده می شود و به شفاف نگه داشتن منافذ و جلوگیری از بیماری های پوستی مانند آکنه کمک می کند.  بسیاری از پاک کننده های صورت دارای خاصیت پاک کنندگی و لایه برداری عمیق هستند و برای  پوست های چرب و مستعد ایده آل می باشند . به دنبال پاک کننده ای باشید که ضد حساسیت ، فاقد عطر ، مواد شیمیایی یا الکل باشد و دارای فرمول بدون کف باشد. همچنین مهم است که از صابون های ضد باکتری و پاک کننده ها با لایه بردارها مانند اسید سالیسیلیک یا گلیکولیک که همگی می توانند پوست شما را خشک کنند ، خودداری کنید.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

پاک کننده های صورت

»

پاک کننده آرایش صورت

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
یک شوینده صورت چه چیزی باید داشته باشد؟ 
بهترین مواد برای پوست نرمال در پاک کننده ها رتینول، اسید سالیسیلیک، ویتامین C و لایه بردارهای شیمیایی است. همه اینها گردش سلولی پوست را تشویق می کنند، هیدراتاسیون را افزایش می دهند و پوست را برای سالم نگه داشتن آن نرم می کنند.
آیا شوینده صورت و شستشوی صورت یکی هستند؟ 
یک پاک کننده وشستشوی صورت، هر دو عملکرد اصلی یکسانی را ایفا می کنند - برای پاک کردن آرایش، روغن، محصول، و کثیفی از صورت شما - روشی که آنها این کار را انجام می دهند متفاوت است.شستشوی صورت معمولا برای انواع پوست های بسیار چرب بهتر است، در حالی که یک پاک کننده صورت اغلب به طور کلی مفید است.
آیا پاک کننده صورت واقعا ضروری است؟ 
اکثر مردم فقط یک بار در روز نیاز دارند که صورت خود را بشویند. ... صرف نظر از زمان روز، همچنین باید همیشه صورت خود را بعد از ورزش یا تعریق بشویید، زیرا عرق می تواند منافذ را مسدود کند و آکنه را بدتر کند. به عنوان یک قاعده، به یاد داشته باشید که قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید و در مقابل پوست خود مقاومت کنید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است