سایه چشم یک ماده آرایشی است که عمدتاً روی پلک ها اعمال می شود تا چشم های فرد استفاده کننده را برجسته یا جذاب تر نشان دهد. سایه چشم را می توان زیر چشم یا استخوان ابرو نیز اعمال کرد.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش چشم

»

سایه چشم

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاشروع  قبل 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
سایه چشم می تواند عمق و بعد را به چشمان فرد اضافه کند، رنگ چشم فرد را تکمیل کند، چشمان فرد را بزرگتر نشان دهد یا به سادگی توجه را به چشم ها جلب کند. سایه چشم در رنگ‌ها و بافت‌های مختلفی وجود دارد. معمولاً از پودر تهیه می شود اما می توان آن را به صورت مایع، مداد، خامه یا موس نیز یافت.
سایه چشم بسته به ظاهر و فرمول مورد نظر می تواند به طرق مختلف اعمال شود. معمولاً استفاده از انگشتان یا برس انجام می شود. مهمترین جنبه استفاده از سایه چشم و به طور کلی آرایش، ترکیب خوب است. با این حال، نباید فراموش کنید که یک پرایمر اضافه کنید تا احتمال ایجاد چین و چروک در سایه چشم خود را در آینده محدود کنید. برای از بین بردن سایه چشم، می توان از پاک کننده آرایش چشم تجاری استفاده کرد، اگرچه شستشوی صورت غنی معمولاً تمام آثار رنگ را از بین می برد. به طور کلی جدا کردن آن آسان است و می توان از آب و صابون ساده استفاده کرد.سایه چشم،خط چشم و ریمل نیز ممکن است با استفاده از روغن کودک پاک شوند. دستمال مرطوب آرایشی نیز وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد
آیا سایه چشم جذاب است؟ 
هر چه تضاد رنگی بین چشم‌ها و لب‌های زن و رنگ پوست او بیشتر باشد، زنانه‌تر و در نتیجه جذاب‌تر به نظر می‌رسد.رژ لب و سایه چشم جزء لوازم آرایش هستند زیرا این ویژگی ها را تقویت می کنند .
چه رنگ سایه چشم با چشم های قهوه ای بهتر می شود؟ 
تمام سایه‌های بنفش، از بادمجانی گرفته تا اسطوخودوس، روی چشم‌های قهوه‌ای کار می‌کنند، زیرا واقعی‌ترین رنگ قهوه‌ای را در عنبیه شما نشان می‌دهد. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است