کرم های مو را می توان قبل و بعد از
شامپو
استفاده کرد. اگر آن را قبل از
شامپو
استفاده می کنید، مانند هر روغن دیگری از آن استفاده کنید، این
کرم
ریشه ها را تقویت می کند، موها را حالت می دهد، از ریزش مو جلوگیری می کند و همچنین باعث رشد مو می شود.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات بهداشت و مراقبت مو

»

کرم مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
محصول کرم مو چیست؟
کرم مو یک محصول آرایشی همه کاره است که حداقل ماندگاری را برای ایجاد ظاهری آرام ارائه می دهد. این درخشندگی ظریف و طبیعی به موهای شما می بخشد و در عین حال موخوره را صاف می کند و وزش مو را باز می کند. ... کرم مو بدون چربی است و موهای شما را سنگین نمی کند. می توان از آن بر روی موهای مرطوب یا خشک استفاده کرد تا به حالت دلخواه خود برسید. 
آیا کرم ها برای مو خوب هستند؟
کرم مو می تواند با ایجاد درخشش طبیعی به موهای کدر و وز شده، به آنها کمک کند. برخی از کرم‌ها برای درخشندگی فرمول‌بندی شده‌اند، در حالی که برخی آن‌ها را بدون اینکه چرب باشند، صاف و نرم می‌کنند. یک کرم موی خوب نیز به شما کمک می کند وز و موی خود را رام کنید و موهایتان را حالت دهید.
آیا کرم مو بهتر از ژل است؟
کرم های حالت دهنده سرشار از مرطوب کننده ها هستند و بسیار سبک تر از ژل ها هستند. کرم ها به مرطوب کردن موهای خشک کمک می کنند و در هنگام خشک شدن موهایتان را محکم می کنند. آنها به اندازه ژل موهای شما را محکم نگه نمی دارند، اما آنها را به اندازه ای هم خشک نمی کنند. کرم‌ ها ظاهر نرم‌تر و طبیعی‌تری دارند در حالی که موخوره را صاف می‌کنند.
کرم مو بهتر است یا سرم مو؟
کرم‌های مو برای دادن ظاهری معمولی و طبیعی به مو های شما بهتر هستند، در حالی که از سرم موبرای ترمیم موهای وز، باز کردن آن‌ها، افزایش درخشندگی و محافظت از آن در برابر گرما و رطوبت استفاده می‌شود. کرم ها اغلب غلیظ تر از سرم ها هستند. این می تواند شامل انواع محصولات مراقبت از پوست، مانند روز و شب باشد.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است