تونرها می توانند به بستن منافذ و محکم شدن شکاف سلولی پس از پاکسازی کمک کرده و نفوذ ناخالصی ها و آلودگی های محیطی را به پوست کاهش دهند. حتی می تواند کلر و مواد معدنی موجود در آب لوله کشی را محافظت و حذف کند .تونرها مانند یک مرطوب کننده عمل می کند . تونر آخرین آثار کثیفی ، آلودگی و ناخالصی ها را که بعد از شستن صورت در منافذ پوست شما گیر کرده است ، از بین می برد. هنگامی که از تونر هابه طور مرتب استفاده میکنید ، می تواند تأثیر مثبت عمده ای روی ظاهر و سفت شدن منافذ پوست خود حس کنید .

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

پاک کننده های صورت

»

تونر

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
آیا تونرها واقعا ضروری هستند؟ 
خیر، تونر برای سلامت پوست ضروری نیست. تونرها در ابتدا برای از بین بردن کف صابون از صورت ساخته شدند، زمانی که صابون‌های مبتنی بر لیمو با آب سخت، پس از پاک‌سازی، بقایای چسبناکی باقی می‌گذارند. تونر مبتنی بر الکل، کف صابون را از بین می برد و تحریک را از بین می برد و به ملایمت پاک کننده کمک می کند.
آیا تونر می تواند به پوست شما آسیب برساند؟ 
تونرها دو بار در روز، صبح و عصر استفاده می شوند. بنابراین، اگر بیش از حد از این محصولات استفاده کنید، خطر تحریک پوست خود را دارید. این امر به ویژه در مورد فرمولاسیون هایی با مواد فعال مانند آلفا هیدروکسی اسیدها که برای لایه برداری پوست استفاده می شود، صادق است. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است