کرم های ضد چروک اغلب مرطوب کننده می باشند ولی با ترکیب با مواد غنی دیگر نسبت به کرم های مرطوب کننده اثرات بیشتری دارد . این ترکیبات اضافه شده برای بهبود رنگ پوست ، بافت ، خطوط ریز و چین و چروک در نظر گرفته شده است. اثربخشی این محصولات تا حد زیادی به نوع پوست شما بستگی دارد . استفاده از کرم های ضد چروک روند پیری را متوقف می کند و  با ارائه تغذیه و محافظت از پوست علائم پیری را به تأخیر می اندازد.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

ضد چروک

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
کرم ضد چروک چه می کند؟ 
به طور موقت پوست را حجیم می کند و خطوط و چین و چروک ها را کمتر نمایان می کند. مرطوب‌کننده‌ها لوسیون‌ها، کرم‌ها، ژل‌ها و سرم‌هایی هستند که از آب، روغن‌ها و سایر مواد مانند پروتئین، موم، گلیسیرین، لاکتات و اوره ساخته می‌شوند.کرم های ضد چین و چروک اغلب مرطوب کننده هایی با مواد فعال هستند که مزایای بیشتری را ارائه می دهند.
تفاوت بین کرم ضد چروک و ضد پیری چیست؟ 
درمان های ضد پیری به طور کلی برای درمان بسیاری از علائم پیری - از جمله چین و چروک - کار می کنند، در حالی که یک درمان ضد چروک به طور خاص چین و چروک را هدف قرار می دهد و هدف آن کاهش ظاهر خطوط روی صورت است. 
آیا کرم ضد چروک واقعا کار می کند؟ 
دانشمندان ادعا می کنند کرم های ضد پیری واقعاً کار می کنند. آزمایش‌ها نشان داده‌اند که یک ماده در کرم‌های ضد چروک این قدرت را دارد که زمان را به عقب برگرداند. سلاح مخفی، Matrixyl، تقریباً تولید کلاژن را دو برابر می کند، پروتئین ضد چروک که پوست را صاف و جوان نگه می دارد. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است