کرم شب رطوبت قسمت های خشک صورت شما را تامین می کند. صورت شما را آرام می کند. همچنین تضمین می کند که پوست شما در کنار داشتن بافت پوستی ظریف تر دارای رنگ یکدست است. کرم شب باعث افزایش کلاژن در پوست شما می شود. این کرم همچنین به گردش بهتر خون کمک می کند.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات پوستی

»

مراقبت پوست

»

کرم شب

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
منظور از کرم شب چیست؟ 
کرم شب را می‌توان به هر محصولی که هنگام خواب روی پوست استفاده می‌شود و در هنگام خواب استفاده می‌شود، تعریف کرد. گزارش هایی از خانم های رومی وجود دارد که با روغن زیتون خوب روی صورت خود به رختخواب می روند تا به حفظ رطوبت در پوست و کاهش چین و چروک کمک کند.
آیا کرم شب واقعا مهم است؟ 
کرم های شب به پر کردن خطوط ریز، سفت شدن و بهبود پوست کمک می کنند زیرا اغلب با سطوح بالایی از نرم کننده ها برای تغذیه عمیق پوست ساخته شده اند. هنگامی که پوست شما خشک است، نه تنها ظاهر و احساس بدی دارد. کمبود رطوبت در واقع می تواند بر تولید کلاژن تأثیر بگذارد.
آیا می توانیم از کرم شب در روز استفاده کنیم؟ 
از نظر تئوری می توانید از کرم شب در طول روز استفاده کنید. کرم های شب نیز برای کمک به آبرسانی پوست در هنگام خواب فرموله شده اند. ... به این ترتیب، آنها اغلب غنی تر از مرطوب کننده هایی هستند که برای استفاده در روز طراحی شده اند و ممکن است پوست شما را در طول روز براق نشان دهند. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است