سوهان ناخن ابزاری است که برای خرد کردن و فرم دادن به لبه‌های ناخن استفاده می‌شود. آنها اغلب در مانیکور و پدیکور پس از کوتاه کردن ناخن با استفاده از ناخن گیر مناسب استفاده می شوند. سوهان ناخن ممکن است از سنگ سنباده، سرامیک، شیشه، کریستال، سوهان فلزی ساده یا سوهان فلزی با پوشش کوراندوم باشد.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش ناخن

»

سوهان ناخن

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاشروع  قبل 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
سوهان زدن ناخن چه کاربردی دارد؟ 
سوهان ناخن ها راه خوبی برای حفظ طول و فرم یکنواخت است و می تواند از شکستن ناخن ها جلوگیری کند. با این حال، سوهان زدن نادرست ناخن‌ها آسان است، که می‌تواند منجر به ناخن‌ های ناهموار، فرسوده و حتی آسیب به بستر ناخن یا کوتیکول شود.
سوهان زدن یا کوتاه کردن ناخن بهتر است؟ 
سوهان ناخن تنها چیزی است که باید برای فرم دادن به ناخن های خود استفاده کنید. اگر آنها را برش دهید، این خطر وجود دارد که طول بیش از حد کوتاه شود و فضای کمی برای تنظیم دقیق شکل باقی بماند. ... استفاده از حرکت اره کردن – جلو و عقب – ناخن های شما را ساییده و باعث پوسته شدن آن ها در نوک می شود. 
سوهان ناخن یاقوت کبود چیست؟ 
یاقوت کبود یک تیغه فولادی است که با گرد و غبار ریز یاقوت کبود پوشانده شده است. ... این فایل ها معمولا دارای یک روکش درشت و یک روکش ریز هستند که می توانید از سمت ناصاف برای فرم دهی و از سمت ریز برای صاف کردن استفاده کنید. سوهان ناخن یاقوت کبود دارای پایه فلزی است و برای ناخن های ضخیم تر و محکم تر و همچنین نوک های اکریلیک مناسب تر است.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است