ماسک مو یک درمان حالت دهنده عمیق است که به بهبود موهای آسیب دیده کمک می کند. آنها حاوی مواد غنی مانند روغن ها و چربی های طبیعی هستند که در غلظت های سنگین تر از نرم کننده های معمولی هستند. ماسک مو را برای مدت طولانی، از سه دقیقه تا یک شب، بگذارید.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات بهداشت و مراقبت مو

»

ماسک مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
ماسک برای موهای شما چه می کند؟ 
ماسک های مو می توانند به مرطوب کردن و تغذیه موهای شما کمک کنند. آنها به ویژه برای موهای خشک، آسیب دیده یا وز مفید هستند. برخی از ماسک های مو حتی ممکن است سلامت پوست سر شما را بهبود بخشد و استحکام موهای شما را افزایش دهد. ... برخی از ماسک ها بسته به نوع مو و مواد تشکیل دهنده می توانند چندین ساعت روی موهای شما باقی بمانند. 
آیا ماسک های مو واقعاً کار می کنند؟ 
ماسک های مو به همان اندازه مفید هستند، اگر نه بیشتر از حالت دهنده های معمولی. ... به گفته جوئل وارن، متخصص رنگ آمیزی و یکی از بنیانگذاران سالن های وارن-تریکومی، در حالی که این محصولات به ترمیم آسیب مو می بالند، استفاده منظم از ماسک مو می تواند "درخشندگی، مدیریت پذیری و تغذیه کوتیکول را به شما کمک کند." 
آیا ماسک مو باعث رشد مو می شود؟ 
از آنجایی که رژیم غذایی و ژنتیک نقش مهمی در موهای شما ایفا می کند، ماسک مو لزوماً رشد را تسریع نمی کند، اما به جلوگیری از شکستن مو کمک می کند و می تواند طول و استحکام موهای شما را در طول زمان بهبود بخشد. به همین دلیل است که ماسک های مو در بین کسانی که سعی در تقویت رشد موهای خود دارند بسیار محبوب هستند. 
آیا می توانم هر روز از ماسک مو استفاده کنم؟ 
موهای ظریف و نازک می توانند از استفاده از ماسک یک بار در هفته سود ببرند. استفاده زیاد از آن می تواند رشته های شما را سنگین کند. و وقتی موهای شما در ابتدا خوب است، این آخرین چیزی است که نیاز دارید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است