کانتورینگ یک تکنیک آرایشی است که از مواد آرایشی برای تعریف، تقویت و تراشیدن ساختار صورت استفاده می‌کند. کانتورینگ معمولاً با قرار دادن رنگ تندی گرم یا سرد که یک یا دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست است در نواحی مانند گودی گونه‌ها، کنار بینی و شقیقه‌ها ایجاد می‌شود تا سایه ایجاد کند.یک اثر لاغری می توان آن را با یک هایلایت که یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست است، در قسمت هایی از صورت که برجسته تر است، مانند روی سیب گونه ها و نوک بینی یا ناحیه تی (پیشانی، بینی) تکمیل کرد. ، و چانه). این تکنیک را می‌توان به عنوان استروبینگ نیز نامید که معمولاً فقط از پودرها و سایه‌های روشن‌تر و کم یا بدون تیره‌تر استفاده می‌کند .

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

آرایشی و گریم

»

لوازم آرایش صورت

»

محصولات کانتورینگ و هایلایت

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
از چه چیزی برای کانتورینگ و هایلایت استفاده می کنید؟
هنگام کانتورینگ می توانید از فونداسیون، کرم پایه یا محصولات پودری استفاده کنید. حتی می توانید از ترکیب این سه استفاده کنید، همه چیز به شما بستگی دارد. می‌خواهید مطمئن شوید که یک کانسیلر یک تا دو درجه روشن‌تر از رنگ پوست خود و همچنین کانسیلر دیگری (فون‌کننده، پودر...) دارید.
کانتور چقدر باید تیره باشد؟
پودر کانتوری انتخاب کنید که 2 درجه تیره تر از رنگ پوست شما باشد. ... سایه های کانتور گرم برای گرم کردن پوست و دادن ظاهری برنزی سالم به شما عالی هستند. از طرف دیگر، اگر وقتی در آینه نگاه می کنید، رنگ صورتی بیشتری می بینید، احتمالاً ته رنگ سردی دارید.