سرم مو یک محصول حالت دهنده است که سطح موهای شما را می پوشاند. ... بسته به فرمول محصول، یک سرم مو ممکن است موخوره را کاهش دهد، درخشندگی دهد یا موهای شما را صاف کند. برخی از فرمول ها همچنین ممکن است در برابر اشکال مختلف آسیب محافظت کنند.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات بهداشت و مراقبت مو

»

سرم مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
آیا می توانم روزانه از سرم مو استفاده کنم؟ 
سرم های موی مهندسی شده برای تزریق روغن های مرطوب کننده و مواد مغذی به موها و پوست سر شما برای بازگرداندن قفل های سالم به اندازه کافی برای استفاده هر روزه ایمن هستند. این به این دلیل است که آنها حاوی موادی هستند که به راحتی شسته می شوند و هیچ پوششی روی سطح مو باقی نمی گذارند. 
آیا سرم برای رشد مو مفید است؟ 
سلامت کلی مو و پوست سر را بهبود می بخشد و عمیقاً در ریشه ها و فولیکول ها کار می کند. موهای شکننده، خشک و آسیب دیده نیز می توانند از سرم رشد مو ما بهره مند شوند، زیرا سرم رشد مو ما مو را عمیقا تغذیه می کند. سرم‌های مو نه تنها ریزش مو را کاهش می‌دهند، بلکه یال خشن و وز را نیز کنترل می‌کنند. 

چه زمانی باید از سرم مو استفاده کنم؟ 
در صورت امکان، بهتر است سرم را روی موهای مرطوب قبل از بقیه محصولات حالت دهنده خود بمالید تا فواید آن حفظ شود. استفاده از سرم در طول روز برای لمس کردن مو مشکلی ندارد، اما استفاده اولیه باید روی موهای تمیز باشد. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است