روغن کاری مو روشی است که از ریختن روغن روی موها و ماساژ دادن آن به پوست سر برای افزایش رطوبت، درخشندگی و درخشندگی مو استفاده می شود. روغن کاری مو ممکن است موها را نرم کند و ویتامین ها و مواد معدنی را که در اثر شستشوی مکرر از بین می رود، فراهم کند.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات بهداشت و مراقبت مو

»

روغن مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
روغن مو به چه معناست؟ 
روغن مو، روغنی است که به عنوان یک ماده آرایشی، حالت دهنده، کمک کننده حالت دهنده، ترمیم کننده یا مقوی روی موها استفاده می شود. انواع مختلفی از روغن های مو وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد مانند روغن های طبیعی مو که شامل روغن های سنتی مو مانند روغن نارگیل، کرچک یا روغن بادام می شود. 
چه زمانی از روغن مو استفاده کنیم؟
قبل از حمام کردن و در حین حمام از روغن مو روی پوست سر و تارهای سر خود استفاده کنید تا یک مرطوب کننده عمیق داشته باشید.
چه روغن هایی به طور طبیعی در مو وجود دارد؟ 
روغن های طبیعی مانند نارگیل، آرگان، جوجوبا، بادام، زیتون و دانه انگور را امتحان کنید. اینها برخی از بهترین روغن ها برای سلامت مو هستند و می توانند مستقیماً روی پوست و مو استفاده شوند.
هر چند وقت یکبار باید موهایم را چرب کنم؟ 
موهای خود را بیش از 1 تا 2 بار در هفته چرب نکنید. بگذارید تقریباً یک یا دو ساعت بماند، اما لازم نیست بیشتر از آن بماند. وقتی روغن را برای مدت طولانی روی پوست می گذارید در معرض خطر ابتلا به زیت ها قرار می گیرید زیرا روغن روی پوست شما می ریزد و همچنین با ماندن طولانی مدت آن هیچ فایده ای به آن اضافه نمی کنید. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است