ژل مو یک محصول آرایش مو است که برای سفت کردن موها به یک مدل موی خاص استفاده می شود.

لوازم آرایشی و بهداشتی

»

محصولات مو

»

محصولات حالت دهنده مو

»

ژل مو

فقط نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی بر اساس
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند


مناسب برای رنگ پوست
ویژگی‌هاموردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
چه زمانی موهایم را ژل کنم؟ 
ژل مو معمولاً وقتی روی موهای خشک یا خشک شده در هوا استفاده می شود برای ظاهر مرطوب/براق مناسب است. با استفاده کم روی موهای مرطوب، پوشاندن همه موها به طور یکنواخت از ریشه تا نوک، می‌توانید آن‌ها را قبل از سفت شدن در جای خود شانه کنید تا ظاهری مرتب، براق و کلاسیک داشته باشید. به شرطی که از ظاهر مرطوب و حجم کم اهمیتی نداشته باشید. 
آیا می توانم روزانه از ژل مو استفاده کنم؟ 
اگر هر روز از ژل مو استفاده می کنید، ممکن است نیاز داشته باشید که موهای خود را بیشتر با شامپو بشویید. بنابراین مراقب آن باشید و سعی کنید ژل را بیش از 48 ساعت بدون شستشو باقی نماند. 
ماندگاری ژل مو چقدر است؟ 
ژل مو به طور متوسط ​​حدود سه سال دوام می آورد. برخی از محصولات مبتنی بر ژل بسته به مواد تشکیل دهنده محصولات و سایر عوامل فقط برای دو سال یا کمتر مفید هستند، در حالی که سایر محصولات قبل از ایجاد مشکلات مو تا پنج سال برای استفاده بی خطر هستند. 
چه مقدار ژل برای موهایم استفاده کنم؟ 
اگر موهای کوتاهی دارید، به اندازه یک سکه (برای کسانی که سعی می کنند یاد بگیرند که چگونه موهای کوتاه را برای پسران ژل کنند) استفاده کنید. برای کسانی که موهایی با طول متوسط ​​دارند، یک چهارم اندازه آن مفید است. و در آخر، هرکسی که موهای بلند یا پرپشتی دارد، باید دو یا چند ربع از آن استفاده کند. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است